O mnieDlaczego pasjonatka? Ponieważ łatwo popadam w zachwyt, interesuje mnie wiele spraw, wiele tematów i zjawisk. Ekscytuję się nimi i nierzadko też, tymi nawet najdrobniejszymi rzeczami, które spotykają mnie co dzień :) Do tego, co lubię, zawsze podchodzę z pasją!

Dlaczego estetka? Lubię to co piękne, wyszukane i w dobrym guście;) Jestem bardzo wrażliwa na piękno, które odnajduję wszędzie, również tam, gdzie inni mogą go nie dostrzegać! Cieszą mnie nawet najbardziej prozaiczne momenty mojego życia, doceniam ich urok. 
Jestem entuzjastką i koneserką codzienności, jednak taką, która lubi nad sobą pracować i wciąż siebie udoskonalać. Z tego szczególnie czerpię radość. 

Może uda mi się tą chęcią do ulepszania siebie i świata wkoło, kogoś zarazić. Nauczyć czerpania radości z każdego dnia i tego, że każda z nas, obojętnie skąd i kim jest, może czuć się zadowolona i spełniona, tak by inni zapragnęli brać z niej przykład ;) Podzielę się z wami cząstką swojego optymizmu i sposobami na to, jak taki stan osiągnąć!

2 komentarze:

 1. Gdybyś mogła jeszcze zdradzić gdzie Twój mąż kupił sobie garnitur ślubny... ;)
  Bo ja z moim przyszłym przeszłam pół Poznania, mój Sebus uparł się na taki sam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, przepraszam, że tak późno odpowiadam, mam nadzueję, że jeszcze nie za późno! Próchnik- tam kupiliśmy garnitur ;) pozdrawiam :)

   Usuń

Copyright © 2016 Pasjonatka Estetka , Blogger